W czwartek 6 lutego odbyło się Sportowe Podsumowanie Roku 2019 w Czechowicach-Dziedzicach. Na uroczystości, która odbyła się na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, podsumowane zostały osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym. Na gali wręczono również nagrody i stypendia Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Sportową Indywidualnością Roku 2019 w Czechowicach-Dziedzicach wybrany został osiągający coraz lepsze wyniki kajakarz Wojciech Pilarz - zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice.

Nagrodzono nie tylko samych sportowców, ale i stojących za ich sukcesami trenerów oraz sportowych działaczy. Puchary, pamiątkowe medale i gratulacje nagrodzeni odebrali z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego. Nie zapomniano również o sponsorach czechowickiego sportu oraz redakcjach prasowych patronujących zwodom i imprezom organizowanym przez czechowicki MOSiR.

Specjalnym wyróżnieniem uhonorowano Tadeusza Srokę – byłego nauczyciela wychowania fizycznego i dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, wieloletniego trenera młodzieży i animatora czechowickiego sportu.

Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice: Izabella Socha, Olaf Loska oraz Wojciech Grądzki ,którzy osiągnęli znaczące sukcesy w 2019 r.

W ramach podziękowania za pomoc w funkcjonowaniu klubu wyróżniono sponsorów : Panią Aleksandrę Suchanek-firma ASFALTBUD, Panią Aleksandrę Bonanaty-firma GOMED oraz Pana Pawła Kapuśnika- firma MEDIA-TARGET.

 

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!